Dota Allstars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dota Allstars Forum | Eurobattle | Garena | Map Hack | Rehber

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Monkey King Bar

YazarMesaj
pRo-Examiner
| .. Paylaşımcı Üye .. |
pRo-Examiner

Rep Puanı : 0
Doğum tarihi : 18/02/89
Oyanadığı Server : euRobattLee
Favori Hero : NeVeRmoRe ..!
İletim : dota Pro Game :D

Monkey King Bar Empty
MesajKonu: Monkey King Bar   Monkey King Bar I_icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 11:23 am

Monkey King Bar

Toplam Ücret: 5400

içindekiler:
#itemi yapmak için gerekenler

#özellikleri

#kazandırdıkları

#hangi heroya daha iyi gider

Gerekenler:
Demon Edge

+
2 Javelin

Özellikleri:

Evet arkadaşlar benim neredeyse bütün herolara yaptığım süper br item.Sana 80 damage veriyor vuruş hızını arttırıyor ve karşıdaki channel ultili düşmanların ultilerini kesiyo harbiden süper bir item.Örneğin melee lere battle fury yaparsın damage vermesi için ama range e yapamazsın onun yerine kendi agi, int, str sine göre yaparsın ama bu item rangelere atack veren super bir item şimdi kazandırdıklarını soleyeceğim.

Kazandırdıkları:
+80 Damage

+15% Fazladan Saldırı Hızı

Pasif: Bonus Damage

%35 şansla düşmandan fazladan 100 can götürür ve onu 0.01 saniye dondurur.
Düşman 0.01 saniye donduğu zaman üzerinde ona fayda sağlamakta olan büyüleri kapanır.

Örneğin Haste veya Bazı heroların kendisine bastığı uzun süreli ultiler kapanır.

Ben mesela karşıda ryle, doctor, enigma, sandking gibi ultileri olan herolara karşı yaparım çünkü bu herolar ultilerine bastıktan sonra kımıldamamaları lazım yoksa ulti gider ben noob ken atrapos geldi ultisini bilmiyorum tabi adama basıyodum sonra olcem diye kacıp ultiyi bozuyodum sole soleyim sand king mesela once buyuk bir hızla rakibin yanına blinklenip 2 saniye için çook büyük bir transa geçer bu transta sand kink toprağı dinler ve onunla konuşur sonrada büyük bir güçle onu çağırır ama o trans da iken sen gelipte mkb ile stun vurursan avatardaki angin transata iken şimşekle vurulduğu gibi dağılırsın ve bütün gücünü kaybedersin sanırım anladınız yine içine avatar koydum

hangi herolara yapılır yada hangi herolara karşı yapılır:

Monkey King Bar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» King Leoric - Skeleton King