Dota Allstars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dota Allstars Forum | Eurobattle | Garena | Map Hack | Rehber

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Quelling Blade

YazarMesaj
pRo-Examiner
| .. Paylaşımcı Üye .. |
pRo-Examiner

Rep Puanı : 0
Doğum tarihi : 18/02/89
Oyanadığı Server : euRobattLee
Favori Hero : NeVeRmoRe ..!
İletim : dota Pro Game :D

Quelling Blade Empty
MesajKonu: Quelling Blade   Quelling Blade I_icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 11:19 am

- Hero olmayan ünitelere Melee iseniz %36,Range iseniz %12 bonus damage vurursunuz.
- Tree Chop(active)
- Heronun ikincil bir attack stili varsa onunla değiştirir.

Tree Chop : Herhangi bir ağacı yıkarsınız.Mana istemez.

Diğer söylemek istediğim ise çok hoş bir olay .Mesela Tidehuntera fury kasınca hangi etkiyi yapıyorsa direk bu itemlere aynı etkiyi yaratıyor her zaman dönüyor.Phantom Lancera aldığınızda sürekli Zıplayarak vuruyor.Yurneroda,axede vb.

İtemin + Ları :

+Avcı herolar için ağaç kırma çok işe yarayabiliyor.(bkzudge)
+Çok kolay last hit ve denyleri yakalabiliyorsunuz.
+Çok az bir golda artık farmın kolaylaştırılması(225 gold)
+Birde göz zevkimize uyuyor.Daha 1 lvlde zıplayarak veya sürekli dönerek vuruyorsunuz

İtemin - Leri :

- Farm artık kolaylaştığı için oyunu bilen bilmeyen herkes kolay farm yapabilecek.

-Biz o zıplama efektini görmek için erinmeden üşenmeden fury çıkıyorduk.Şimdi 225 golda sahip olabiliyoruz.O da bunun değerini azaltıyor

İşin şakası biraz da.İtemin aslında o kadar eksisi yok.Bir arkadaşın item ne işe yarıyor konusunu gördüm ve yazayım dedim.

NoT : Troll melee iken onunda stilini değiştiriyormuş sanıyorum deneyin bakalım.

Quelling Blade
1 sayfadaki 1 sayfası