Dota Allstars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dota Allstars Forum | Eurobattle | Garena | Map Hack | Rehber

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Poor Man's Shield

YazarMesaj
pRo-Examiner
| .. Paylaşımcı Üye .. |
pRo-Examiner

Rep Puanı : 0
Doğum tarihi : 18/02/89
Oyanadığı Server : euRobattLee
Favori Hero : NeVeRmoRe ..!
İletim : dota Pro Game :D

Poor Man's Shield Empty
MesajKonu: Poor Man's Shield   Poor Man's Shield I_icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 11:28 am

Yeni bir item çok kullanılmıyo ve görmeyenler bile vardır belki^^ Ama ben genelde kullanırım oyun başlarında işimi görür bi tanıtayım dedim elbet bilmeyen vardır.

Poor Man's Shield

Gerekenler :

2x Slippers of Agility(1 Tanesi 150 Gold)

1x Stout Shield(250 Gold)

Toplam 550 Gold tutar.Recipe gerekmez 2x Slippers of agility ve 1x Sout shield alınca direkt çantanıza gelir.Gateway Relics isimli vendorda bulunur.

Poor Man's Shield'ın Özellikleri :

%100 Şansa heroların 20(rangeler için 10) damage'ını blocklar.
%60 Şansa non-hero karakterlerin 20(rangeler için 10) damage'ını blocklar.
+6 Agility verir.
0.8 Armor verir.

Biraz açıklarsak : Oyunun başında gerek herolardan gerek creep veya nclerden aldığınız damage'ı azaltır.Agility herolara uygundur fakat isteyen istediği heroya kasabilir zaten late game'de hatta mid game'de satılacak bir itemdır
Az önce oyuna girip baktım hiç item yokken creeplerden 10-20 arası damage yiyo fakat shield varken bazen yemiyo veya 5 damage falan yiyo gerçekten 1-6 level arasında fark var hpnizde agility herolara oyun başında tavsiye ederim...

Poor Man's Shield
1 sayfadaki 1 sayfası